Hírek aloldal fejlécképe

Múzeum hírek

Díjátadás Keszthelyen 2021. május 21.

Különdíjat nyert egy keszthelyi diák a 14. „Ne égess!” pályázaton

Köszöntő a Tűzoltónap alkalmából 2021. május 04.

A BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság főigazgatójának köszöntője a Tűzoltónap alkalmából.

CTIF múzeumi minősítést nyert a Katasztrófavédelem Központi Múzeuma 2021. március 02.

Február 26-án online ülésezett a CTIF Tűzoltóságok és CTIF Történeti, Múzeumi és Dokumentációs Bizottsága. A virtuális találkozóba tizennyolc ország képviselői kapcsolódtak be, a testület három új tagot is köszöntött.

Meghosszabbított zárva tartás 2021. február 26.

Múzeumunk a járványhelyzetre tekintettel határozatlan időre meghosszabbítja zárva tartását.

A 14. NE ÉGESS! RAJZ- ÉS IRODALOM PÁLYÁZAT NYERTESEI 2021. február 25.

A 14. Ne égess! pályázatunkra ezúttal a különböző kategóriákban – alsós-felsős rajz, irodalom – a járvány ellenére is 1264 alkotás érkezett az ország minden részéből, sőt ezúttal is voltak határon túli jelentkezőink. Nagyon szépen köszönjük munkátokat!

Meghosszabbított zárva tartás 2021. január 28.

Múzeumunk a járványhelyzetre tekintettel 2021. március1-jéig meghosszabbítja zárva tartását.

Meghosszabbított zárva tartás 2021. január 08.

Múzeumunk a járványhelyzetre tekintettel 2021. február 1-jéig meghosszabbítja zárva tartását.

Főigazgatói elismerés a Katasztrófavédelem Központi Múzeuma részére 2020. december 21.

Dr. Góra Zoltán tűzoltó vezérőrnagy a Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Főigazgatója a Múzeum fennállásának 65. évfordulója alkalmából Elismerő oklevelet adományozott.

Emlékkonferencia 2020. december 11.

2020. december 14-én török-magyar emlékkonferencia kerül megrendezésre Gróf Széchenyi Ödönről.

Meghosszabbított zárva tartás 2020. december 11.

Múzeumunk a járványhelyzetre tekintettel 2021. január 11-ig meghosszabbítja zárva tartását.

Kihirdették az Országos Tűzmegelőzési Bizottság alkotói pályázatának eredményeit 2020. december 03.

Rendhagyó eredményhirdetést tartott december első napján az Országos Tűzmegelőzési Bizottság.