Elmarad a „Ne égess!” rajz- és irodalmi pályázat

2021. november 25. 12:02

Ebben az évben a múzeum épületének felújítási munkálatai valamint a járványhelyzet miatt nem tudjuk meghirdetni a pályázatot.

Kedves Gyerekek, Tanárok, Szülők!

Az általános iskolák diákjai, tanárai, szülei mindannyian megszokhatták, hogy a Katasztrófavédelem Központi Múzeuma az év vége felé kiírja Ne égess! rajz- és irodalmi  pályázatát. Eddig 14 alkalommal kértünk rajz-és irodalmi alkotásokat, melyek közül a legjobbak jutalomban részesültek, majd ünnepélyes díjátadón vehették át megérdemelt jutalmukat.

Kedves Gyerekek! A jó hír, hogy a múzeum megszépülése után mindannyian megtekinthetitek a megújult kiállítást, és ígérjük, hogy visszaköltözésünk után a hagyományt folytatva, - újabb izgalmas feladatokkal is bővítve - ismét meghirdetjük a Ne égess! versenyt.

Reméljük, mindannyian egészségesen átvészelitek ezt a nehéz, járványokkal terhes időszakot és következő pályázatunk győzteseivel rövidesen találkozhatunk majd az új múzeumban!