Újból látogatható a Katasztrófavédelem Központi Múzeuma

2020. június 30. 14:19

2020. július 1-jén megnyitja kapuit a nagyközönség előtt a Katasztrófavédelem Központi Múzeuma.

Mindannyiunk biztonsága érdekében a múzeum befogadó kapacitását a járványügyi készültség ideje alatt korlátozzuk és fokozott megelőző intézkedéseket vezetünk be, amelyek az alábbiak szerint változtatják meg a szokásos nyitvatartási és vendégfogadási rendet.

MEGVÁLTOZOTT NYITVATARTÁS:

HÉTFŐ – PÉNTEK: 9:00 – 15:00

SZOMBAT: 9:00 – 15:00

PROGRAMOK, FÉRŐHELYEK:

A járványügyi készültség ideje alatt a tárlatvezetések és a múzeumpedagógiai foglalkozások szünetelnek.

Előzetes regisztrációt követően xbx.zhmrhz@xngirq.tbi.uh óránként maximum 10 főt tudunk a múzeumban fogadni.

EGÉSZSÉGVÉDELMI INTÉZKEDÉSEK:

A múzeum területén a szájat és orrot eltakaró maszk vagy kendő viselése kötelező, javasoljuk a gyakori és alapos kézmosást.

Munkatársaink, szájmaszkot viselnek az Önökkel történő találkozás során.

A látogatás alatt bejárt területet nem korlátozzuk, de kérjük Önöket, hogy a program során tartsák be a 1,5 méteres védőtávolságot.

A bejárathoz kézfertőtlenítőt helyezünk ki.